FAQ!

Drodzy Klienci!
Poniżej kilka odpowiedzi na Wasze najczęściej zadawane pytania:

  1. Jaki jest czas oczekiwania na kartkę/box/zaproszenia?

Staramy się wyjść Wam na przeciw i wielokrotnie zdarzało Nam się robić kartkę czy box dosłownie „z dnia na dzień” Aby jednak uniknąć obustronnego poddenerwowania związanego z presją czasu uprzejmie prosimy aby kontaktować się z nami minimum tydzień wcześniej jeśli chodzi o exploding boxy i 2-3 dni jeśli chodzi o kartki. Wszelkie projekty o większej ilości -5-10-15 🙂 i tak dalej wymagają znacznie więcej czasu stąd nasza prośba aby wziąć pod uwagę, iż każdy nasz produkt wykonywany jest ręcznie i wymaga to, aby poświęcić mu nieco czasu

  1. Chcę zamówić pamiątkę, czy muszę dać swój pomysł?

Kochani, jesteśmy otwarci na propozycje! Jeśli znajdziecie jakąś inspirację i chcielibyście ją odtworzyć to zrobimy wszystko co w naszej mocy aby to zrobić! Pamiętajcie jednak, że nasze pamiątki są unikatowe! Staramy się aby każda obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo!

Zatem – możecie zdecydować się w całości na nas jak i wysłać swoje podpowiedzi

  1. Czy wysyłamy zamówienia?

Oczywiście. Paczki wysyłamy Pocztą Polską zgodnie z obowiązującym cennikiem. Wszystkie zamówienia są starannie i bezpiecznie opakowane tak aby nie ucierpiały w podróży

  1. Cena.

Biorąc pod uwagę fakt, iż każde zamówienie jest wykonywane indywidualnie – cenę ustalamy wspólnie po wcześniejszym wywiadzie.

  1. Dotyczy zaproszeń ślubnych – czy istnieje możliwość wykonania dwóch/ trzech przykładowych zaproszeń?

Oczywiście, jesteśmy świadomi tego, iż Ślub to najważniejszy dzień w życiu stąd po ustaleniu szczegółów możemy wykonać dla Państwa przykładowe wzory.

  1. Czy wystawiamy fakturę?

Tak.

Na chwilę obecną to chyba najważniejsze pytania jakie kierujecie Państwo w naszą stronę

Pozdrawiamy, Sanderson!